|
www.bbrcrugby7.fora.pl Forum bbrc
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Gość
|
Wysłany: Czw 11:00, 02 Cze 2011 Temat postu: Kadra - Zanka |
|
|
Marta jedzie:)
|
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Gość
|
Wysłany: Sob 7:33, 04 Cze 2011 Temat postu: |
|
|
Witamy serdecznie ,
Po 2 treningach które odbyły się w stolicy w dniach 01-02 czerwca:
- 1-wszym wspólnie z zawodniczkami Ladys Frogs Wwa na boisku Skry
- 2-gim otwartym w Parku Szczęśliwickim.
Wybrana została Reprezentacja Polski Kobiet na turniej Mistrzostw Europy w Zance.
Do tej pięknie położonej nad Balatonem miejscowości wyjechały walczyć o 1-wsze miejsce w grupie B:
Lechia Gdańsk: Karolina Jaszczyszyn, Agata Maciejkowicz, Julita Kołodziej, Jagoda Bednarek
Frogs Warszawa: Anna Szymańska, Ewa Piątkowska, Marta Grudzińska
BBRC Łódź : Marta Jarecka
Diablice: Ania Szkudlarek, Patrycja Bober
Arka Gdynia : Agnieszka Walczyk, Magdalena Burchardt
Tygrysice Sochaczew: Marta Dybiec
10 z nich będzie w weekend walczyć w grupie z zespołami: Gruzji, Bośnia & Hercegowina, Luksemburg i Barbarians (zaznaczone na czerwono)
W drugiej grupie potencjalnymi rywalkami Polek w meczach finałowych będą przede wszystkim: Węgierki, Litwinki lub Dunki.
3 dodatkowe zawodniczki będą wspierać tzw. koszyk rezerwowych, który muszą zorganizować gospodarze turnieju pod kątem braku ewentualnych zmian dla drużyn grających w Mistrzostwach (czarna czcionka)
Po ogłoszeniu składu zawodniczki w ramach rozrywki skorzystały z możliwości pozjeżdżania kolejką górską typu „Alpine Coaster” w Ośrodku Narciarskim Szczęśliwice.
Następnie zdrowy, węglowodanowy posiłek w restauracji „Włoska Robota” na terenie Ośrodka i podróż na Węgry.
W Zance po krótkim, ostatnim treningu kąpiel w Balatonie i nowe umiejętności na specjalnie przygotowanej przez Przyjaciół z ekipy „Still Believe 53” dla Reprezentacji desce do Skim Boarding’u – tu największe umiejętności wykazała Karolina Jaszczyszyn LLG obiecując , iż podobnie będzie na boisku J
Dziś mecze grupowe, a najważniejszym wydaje się ten z godziny 16.00 przeciwko Gruzji.
Dziękujemy serdecznie Przyjaciołom wspierającym Reprezentację Kobiet:
DGL POLSKA (Aleks Domaradzki)
SNS TRADING (Piotrek Kalinowski)
Under Armour (Karol)
Gilbert Polska (Piotr&Pati)
Portal RugbyPolska.pl
MMaras5 J
Pozdrawiamy,
Jarek & Team
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Gość
|
Wysłany: Sob 7:42, 04 Cze 2011 Temat postu: |
|
|
Marta jest na czerwono:)
Gratulacje!!!
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
capucino
Rugbuś
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 113
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: ŁÓDŹ/SOCHO :P Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Sob 11:41, 04 Cze 2011 Temat postu: |
|
|
Na ten moment Polki wygrały 2 mecze o godz. 16 mecz z Gruzją
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
capucino
Rugbuś
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 113
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: ŁÓDŹ/SOCHO :P Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Sob 12:09, 04 Cze 2011 Temat postu: |
|
|
Jarek Bator
Reprezentacja Kobiet w Rugby na Mistrzostwach Europy
2 mecze grupowe zakończyły się zwycięstwem Polek:
Pierwsza 7-emka wyglądała następująco:
Anna Szymańska , Karolina Jaszczyszyn, Marta Dybiec , Agata Maciejkowicz, Julita Kołodziej, Agnieszka Walczyk, Ewa Piątkowska
Na zmianę wchodziły: Jagoda Bednarek, Marta Jarecka , Ania Szkudlarek
Polska vs. Węgry II
33- 0
Punkty dla Reprezentacji zdobyły:
Karolina Jaszczyszyn – 8
Ewa Piątkowska – 5
Julita Kołodziej – 5
Marta Dybiec – 5
Agata Maciejkiewicz – 5
Jagoda Bednarek – 5
Polska vs. Bośnia – Hercegowina
32 – 0
Punkty zdobyły:
Ewa Piątkowska – 12
Agnieszka Walczyk – 5
Julita Kołodziej – 5
Karolina Jaszczyszyn – 5
Ania Szkudlarek – 5
O 16 mecz z Gruzją.
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
capucino
Rugbuś
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 113
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: ŁÓDŹ/SOCHO :P Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Sob 21:30, 04 Cze 2011 Temat postu: |
|
|
Polska - Gruzja 7- 25
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
capucino
Rugbuś
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 113
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: ŁÓDŹ/SOCHO :P Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Nie 13:11, 05 Cze 2011 Temat postu: |
|
|
Jarek Bator
Do udanych końcówki dzisiejszego dnia zaliczyć nie możemy.
Porażka z Gruzją 26-7 powoduje , iż jutrzejszy mecz z Luxemburgiem będzie decydował o 2 miejscu w grupie, które może nam otworzyć drogę do Finału.
W drugiej grupie odbędzie się jutro mecz o 1 miejsce pomiędzy Węgrami i Danią.
Zwycięzca to prawdopodobny przeciwnik Polek w meczu półfinałowym.
Jutrzejszy plan gier wygląda następująco:
Godz. 9.20 Polska – Lu
.
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
capucino
Rugbuś
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 113
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: ŁÓDŹ/SOCHO :P Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Nie 13:11, 05 Cze 2011 Temat postu: |
|
|
Polska wygrała 10 :12 !!!!!!
Polki mają szansę na złoto
Finał, Polska vs Dania o 16:00
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
capucino
Rugbuś
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 113
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: ŁÓDŹ/SOCHO :P Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Nie 16:04, 05 Cze 2011 Temat postu: |
|
|
POLKI ZDOBYŁY ZŁOTO W MISTRZOSTWACH EUROPY W RUGBY 7 DYWIZJI B = AWANSUJĄ DO DYWIZJI A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
z Danią pocisnęły w finale 24-0 [link widoczny dla zalogowanych]
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Gość
|
Wysłany: Pon 5:23, 06 Cze 2011 Temat postu: |
|
|
ze strony PZR-u
Grupowa porażka z Gruzinkami nie przeszkodziła Polkom w awansie do dywizji A! Nasze dziewczyny rozpoczęły sobotnie pojedynki od "planowych" wygranych z Selekcją Regionalną (Węgry II) 33-0 i Bośnią i Hercegowiną 32-0, potem przyszła wspomniana przegrana z Gruzinkami 7-26, która sprawiła, że o drugim, premiowanym udziałem w półfinale miejscu decydował poranny mecz z Luksemburgiem. W niedzielę nasze zawodniczki były jednak nie do pokonania. Ostatni mecz grupowy wygrały 21-5, w półfinale uporały się z gospodyniami 12-10, by w finale nie dać szans Dunkom i wygrywając 24-0 zapewnily sobie awans! Wcześniej nasze finałowe rywalki sprawiły nie lada niespodziankę pokonując w 1/2 finału Gruzinki 26-21 (14:14), które nie dały szans w starciu o 3 miejsce Węgierkom, wygrywając 28-7.
Tylko jeden sobotni, grupowy, przegrany mecz z Gruzinkami nie przeszkodził naszym reprezentantkom w wywalczeniu awansu do dywizji 1. Węgierska Zanca okazała się dla nas szczęśliwa i w przyszłym roku nasze dziewczyny walczyć będą na zapleczu Top 12! Brawo!
Wyniki Polek - grupowe:
Polska v Węgry II 33-0 (punkty: Karolina Jaszczyszyn 8, Ewa Piątkowska 5, Julita Kołodziej 5, Marta Dybiec 5, Agata Maciejkiewicz 5, Jagoda Bednarek 5)
Polska v Bośnia&Hercegowina 32-0 (punkty: Ewa Piątkowska 12, Agnieszka Walczyk 5, Julita Kołodziej 5, Karolina Jaszczyszyn 5, Ania Szymańska 5)
Polska v Gruzja 7-26
Polska v Luksemburg 21-5 (punkty: Julita Kołodziej 12, Karolina Jaszczyszyn 9)
1/2 finału: Węgry v Polska 10-12 (punkty: Ewa Piątkowska 10, Karolina Jaszczyszyn 2 - podwyższenie wykonane już po końcowej syrenie!)
Finał: Polska v Dania 24-0.
Końcowa kolejność turnieju: 1.Polska 2.Dania 3.Gruzja 4.Węgry 5.Litwa 6.Serbia 7.Luksemburg 8.Słowenia 9.Bośnia&Hercegowina 10.Regional Selection
|
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|