|
www.bbrcrugby7.fora.pl Forum bbrc
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Gość
|
Wysłany: Śro 12:40, 10 Lis 2010 Temat postu: |
|
|
A więc do Gdyni jadą:
Zawodniczki:
1. Joanna Zjawiona
2. Magdalena Jarecka
3. Marta Jarecka
4. Dominika Rudalska
5. Karolina Charkowska
6. Iza Walczak
7. Edyta Krukowska
8. Marta Urbanek
9. Aleksandra Szałapska
10. Roksana Świerczewska
11. Maja Stępień
12. Joanna Mielcarek
13. Patrycja Madowska - rezerwowa
Trenerzy
14. Grądys Zbigniew
15. Dominik Kopeć
Osoby towarzyszące (pomoc techniczna:))
16. Tomasz Zakrzewicz
17. Marcin Sadok
Wyjazd g17 spod Hali na Malochowskiego po drodze zabieramy Maję
|
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Gość
|
Wysłany: Pią 12:41, 12 Lis 2010 Temat postu: |
|
|
Arka Gdynia Rugby Girls (A.G. Girls)
Ladies Lechia Gdańsk (Ladies Lechia)
Tygrysice Sochaczew (Tygrysice)
Atomówki BBRC Łódź (Atomówki)
Czarne Pruszcz Gdański (Czarne)
Diablice Ruda Śląska (Diablice)
Ladies Frogs (Ladies Frogs)
Tygrysiatka Sochaczew (Tygrysiątka) – paryżanka w zastępstwo za R.C. Czestochowa
Mecze eliminacyjne:
11.00 – Ladies Lechia – Ladies Frogs (zespoły muszą rozgrzać się przed Prezentacją !!!)
11.18 – Atomówki – Czarne
11.36 – Tygrysice – Diablice
11.54 – A.G. Girls – Tygrysiątka (P)
12.12 – Ladies Frogs – Diablice
12.30 - Tygrysiątka – Czarne (P)
12.48 – Ladies Lechia – Tygrysice
13.06 – A.G. Girls – BBRC
13.24 – Diablice - Ladies Lechia
13.42 – BBRC – Tygrysiątka (P)
14.00 – Tygrysice – Ladies Frogs
14.18 – A.G. Girls – Czarne
Mecze Finałowe:
14.40 Mecz o miejsce 7
15.00 Mecz o miejsce 5
15.20 Mecz o miejsce 3
15.40 Mecz o miejsce 1
Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 12:45, 12 Lis 2010, w całości zmieniany 1 raz
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Krzysztof_J
Rugbuś
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 125
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 4 razy Skąd: Łódź Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Pią 18:07, 12 Lis 2010 Temat postu: |
|
|
Ta gra w paryżane to jakiś beznadziejny pomysł, to mogą być dla zespołów grających z Tygrysiątkami krzywdzące mecze na remis lub co gorsza jakieś inne niespodzianki. Nie wyobrażam sobie tego...
Do boju Atomówko, szarżuj, walcz i ruszaj główką !
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Czerw
Rugbuś
Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 1022
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Pią 18:34, 12 Lis 2010 Temat postu: |
|
|
Zgadzam się. W obu kwestiach
Z tą Paryżanką, to tak jakby w turnieju Muay Thai, z jednym zawodnikiem była walka bezkontaktowa... na klepnięcia... Idiotyzm
Powodzenia dziewczyny.
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
capucino
Rugbuś
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 113
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: ŁÓDŹ/SOCHO :P Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Sob 12:29, 13 Lis 2010 Temat postu: |
|
|
Pierwszy mecz
Atomówki - Czarne 22 :12
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
capucino
Rugbuś
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 113
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: ŁÓDŹ/SOCHO :P Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Sob 14:00, 13 Lis 2010 Temat postu: |
|
|
Drugi mecz
Atomówki - Arka Gdynia 0 : 52
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
capucino
Rugbuś
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 113
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: ŁÓDŹ/SOCHO :P Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Sob 14:03, 13 Lis 2010 Temat postu: |
|
|
Trzeci mecz
Atomówki - Tygrysiątka 0 : 31
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Czerw
Rugbuś
Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 1022
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Sob 17:25, 13 Lis 2010 Temat postu: |
|
|
Mecz o III miejsce:
Atomówki BBRC Łódź : Tygrysice Sochaczew 15:19 (10:0)
Mamy 4 miejsce.
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
capucino
Rugbuś
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 113
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: ŁÓDŹ/SOCHO :P Płeć: Kobieta
|
Wysłany: Nie 12:18, 14 Lis 2010 Temat postu: |
|
|
Wyniki turnieju:
Faza grupowa:
Ladies Lechia Gdańsk - Ladies Frogs Warszawa 15:5 (10:0)
Atomówki BBRC Łódź - Czarne Pruszcz Gdański 22:12 (17:0)
Tygrysice Sochaczew - Diablice Ruda Śląska 34:0 (19:0)
Arka Gdynia Girls - Tygrysiątka Sochaczew 35:0 (20:0)
Ladies Frogs - Diablice Ruda Śląska 17:0 (5:0)
Tygrysiątka Sochaczew - Czarne Pruszcz Gdański 5:20 (5:15)
Ladies Lechia Gdańsk - Tygrysice Sochaczew 24:7 (12:7)
Arka Gdynia Girls - Atomówki BBRC Łódź 50:0 (27:0)
Diablice Ruda Śląska - Ladies Lechia Gdańsk
Atomówki BBRC Łódź - Tygrysiątka Sochaczew 0:31 (0:7)
Tygrysice Sochaczew - Ladies Frogs Warszawa 10:5 (0:5)
Arka Gdynia Grils - Czarne Pruszcz Gdański 44:0 (22:0)
Faza finałowa:
O 5. miejsce: Czarne Pruszcz Gdański - Ladies Frogs Warszawa 5:17 (5:5)
O 3. miejsce: Atomówki BBRC Łódź - Tygrysice Sochaczew 15:19 (10:5)
O 1. miejsce: Arka Gdynia Girls - Ladies Lechia Gdańsk 10:12 (5:12)
Klasyfikacja turnieju:
1. Ladies Lechia Gdańsk
2. Arka Gdynia Girls
3. Tygrysice Sochaczew
4. Atomówki BBRC Łódź
5. Ladies Frogs Warszawa
6. Czarne Pruszcz Gdański
7. Diablice Ruda Śląska
8. Tygrysiątka Sochaczew
Klasyfikacja generalna Grand Prix Kobiet:
1. Arka Gdynia Girls
2. Ladies Lechia Gdańsk
3. Tygrysice Sochaczew
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
|