|
www.bbrcrugby7.fora.pl Forum bbrc
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Czerw
Rugbuś
Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 1022
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Wto 12:02, 30 Kwi 2013 Temat postu: Wyjazda na Mistrzostwa Polski Juniorów w Rugby 7 - 3.05.2013 |
|
|
Panowie,
W piątek, 3 maja 2013, rozgrywamy w Bytomiu rozgrywanę będą Mistrzostwa Polski Juniorów w Rugby 7.
Do Bytomia mamy około 410 km w obie strony. Turniej rozpoczyna się o godznie 10:00 (weryfikacja dokumentów), a pierwsze mecze rozpoczynają się o godzinie 11:00. Żeby mieć wystarczająco dużo czasu na przygotowanie się przebranie się i rozgrzewkę musimy dotrzeć tam najpóźniej o godzinie 9:30. Wyjazd z Bytomia planujemy na godzinę 17:00, powrót do Lodzi około 20:00.
Zbiórka tradycyjnie przy Hali Parkowej na ulicy Małachowskiego, o godzinie 6:00 rano.
Koszt wyjazdu na chwilę obecną to 45 zł - jeżeli ktoś ma problem z zapłaceniem tej kwoty proszę o bezpośredni kontakt. Osoby chcące pojechać pokibicować proszę o kontakt.
Podział na grupy:
Grupa A – 1.RC Orkan Sochaczew, 4.Budowlani Łódź, 5.Juvenia Kraków
Grupa B – 2.BBRC Łódź, 3.Budowlani Lublin, 6.Włókniarz Zgierz, 7.Czarni w Bytomiu
Gry grupowe:
11:00 BBRC Łódź – Czarni w Bytomiu,
11:15 Budowlani Lublin – Włókniarz Zgierz,
11:30 Budowlani Łódź – Juvenia Kraków,
11:50 Czarni w Bytomiu – Włókniarz Zgierz,
12:10 BBRC Łódź – Budowalni Lublin,
12:30 Orkan Sochaczew – Budowlani Łódź,
12:45 Budowlani Lublin – Czarni w Bytomiu,
13:00 Włókniarz Zgierz – BBRC Łódź,
13:15 Orkan Sochaczew – Juvenia Kraków.
1/2 finału:
13:50 A1 – B2,
14:10 B1 – A2.
Finały:
14:50 mecz o V-VII m. A3 – B3,
15:10 mecz o III m,
15:30 mecz o V-VII m. A3 – B4,
15:50 mecz o I m.
Do klasyfikacji końcowej o miejsca V – VII mecz między drużynami B3 i B4 zalicza się z fazy grupowej.
Zawodnicy:
1. Bilu
2. Hawai
3. Piotrek.B
4. Koleżka
5. Wachu
6. Dzeju
Osoby Dodatkowe:
1. Domunika Rudalska
2. Marta Jarecka
3.Patrycja Badowska
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Czerw dnia Śro 7:43, 01 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz
|
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
JM
Rugbuś
Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 131
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 4 razy Skąd: ŁÓDŹ Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Wto 19:03, 30 Kwi 2013 Temat postu: turniej w Bytomiu |
|
|
Michał, może się mylę ale według mnie sobota jest czwartym dniem maja. Kiedy faktycznie rozgrywane są zawody, bo na forum pada już trzecia data? Poza tym pojawiło się kilka list zawodników, którzy deklarują udział w turnieju. Powyższa wskazuje, że na tą chwilę drużyna się nie zebrała, chyba że możliwy jest mixt i zagrają Atomówki.
Pytam, bo nie wykluczam, że będę w weekend na Śląsku, w Rudzie, więc do Bytomia ruszyłbym swoje zwłoki.
Pozdrawiam.
JM
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
hawai
Rugbuś
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 238
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Łódź Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Wto 19:29, 30 Kwi 2013 Temat postu: |
|
|
Zawodnicy:
1. Bilu
2. Hawai
3. Koleżka
4. Wachu
5. Dzeju
6.
Osoby Dodatkowe:
1. Domunika Rudalska
2. Marta Jarecka
3.Patrycja Badowska
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
hawai
Rugbuś
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 238
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Łódź Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Wto 19:30, 30 Kwi 2013 Temat postu: |
|
|
A mam pytanie ile miejscowy jest bus?
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Czerw
Rugbuś
Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 1022
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Śro 7:52, 01 Maj 2013 Temat postu: |
|
|
@ Hawai
Bus będzie dopasowany do ilości jadących osób.
Jak zwykle zmieniło się zestawienie (wycofał się Zgierz)
grupa A :
1.RC Orkan Sochaczew,
4 Budowlani Łódź,
5. Juvenia Kraków
grupa B :
2. BBRC Łódź,
3.Budowlani Lublin,
6.Czarni w Bytomiu
gry grupowe:
11:00 BBRC Łódź – Czarni w Bytomiu,
11:20 Budowlani Łódź – Juvenia Kraków,
11:50 BBRC Łódź – Budowalni Lublin,
12:10 Orkan Sochaczew – Budowlani Łódź,
12:30 Budowlani Lublin – Czarni w Bytomiu,
12:50 Orkan Sochaczew – Juvenia Kraków.
1/2 finału:
13:30 A1 – B2,
13:50 B1 – A2.
Finały:
14:10 mecz o V-VII m.
14:30 mecz o III m.
14:50 mecz o I m.
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Kondziu
Kadet
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Śro 9:07, 01 Maj 2013 Temat postu: |
|
|
Zawodnicy:
1. Bilu
2. Hawai
3. Koleżka
4. Wachu
5. Dzeju
6. Konrad Duś
Osoby Dodatkowe:
1. Domunika Rudalska
2. Marta Jarecka
3.Patrycja Badowska
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Czerw
Rugbuś
Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 1022
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Śro 9:26, 01 Maj 2013 Temat postu: |
|
|
Zawodnicy:
1. Bilu
2. Hawai
3. Koleżka
4. Wachu
5. Dzeju
6. Konrad Duś
7. Maciej Subicki
Sztab
10. Damian Klimek
11. Michał Czerwiowski
Osoby Dodatkowe:
12. Domunika Rudalska
13. Marta Jarecka
14. Patrycja Badowska
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Czerw
Rugbuś
Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 1022
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Śro 11:28, 01 Maj 2013 Temat postu: |
|
|
Zawodnicy:
1. Bilu
2. Hawai
3. Koleżka
4. Wachu
5. Dzeju
6. Konrad Duś
7. Maciej Subicki
8. Amadeusz Kottas
Sztab
10. Damian Klimek
11. Michał Czerwiowski
Osoby Dodatkowe:
12. Domunika Rudalska
13. Marta Jarecka
14. Patrycja Badowska
15. Edyta Krukowska
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Dżeju
Świeżak
Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Śro 20:36, 01 Maj 2013 Temat postu: |
|
|
Zawodnicy:
1. Bilu
2. Hawai
3. Koleżka
4. Wachu
5. Dzeju
6. Konrad Duś
7. Maciej Subicki
8. Amadeusz Kottas
9. Kuba Pietrasiak
Sztab
10. Damian Klimek
11. Michał Czerwiowski
Osoby Dodatkowe:
12. Domunika Rudalska
13. Marta Jarecka
14. Patrycja Badowska
15. Edyta Krukowska
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|