|
www.bbrcrugby7.fora.pl Forum bbrc
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Czerw
Rugbuś
Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 1022
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Śro 1:11, 10 Lis 2010 Temat postu: Liberty Cup 14 listopada 2010 |
|
|
Na razie rozkład grup ze stronki rugbypolska.pl, bo nie dostałem rozpiski :/
Grupa A:
* BBRC Łódź
* AZS-AWF Warszawa I
* Gentelmen’s Łódź
Grupa B:
* UTM Kiszyniów
* Polska U-20
* AZS-AWF Warszawa II
Grupa C:
* Skra Warszawa
* Orkan Sochaczew
* FROG’s & Co.
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Czerw
Rugbuś
Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 1022
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Śro 16:27, 10 Lis 2010 Temat postu: |
|
|
Gry grupowe Boisko
10:00 BBRC Łódź – Gentelmen’s Rugby Club A
10:00 UTM Kiszyniów – AZS AWF Warszawa II B
10:20 Skra Warszawa – Frogs & Co. Warszawa A
10:30 Polska U-20 – AZS AWF Warszawa II B
10:40 AZS AWF Warszawa I – Gentelmen’s RC A
11:10 Orkan Sochaczew – Frogs & Co. Warszawa B
11:15 UTM Kiszyniów – Polska U-20 A
11:40 BBRC Łódź – AZS AWF Warszawa I A
11:50 Orkan Sochaczew – Skra Warszawa B
Półfinały boisko A
12:40 Plate V – VII
13:00 Cup I – IV
13:20 Plate VI – VII
13:40 Cup II – III
14:00 Plate V – VI
Gwoli wyjaśnienia drużyny które zajmą po fazie eliminacyjnej miejsca od V do VII grają mini turniej, który ustali końcową kolejność.
Finały
14.20 o VIII m VIII--IX
14.40 o III m
15.00 o I m
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Czerw
Rugbuś
Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 1022
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Pon 10:13, 15 Lis 2010 Temat postu: |
|
|
Liberty Cup Sevens Warsaw
VIII Turniej PLR7 Warszawa 14.11.2010 r.
Grupa A;1.BBRC Łódź,6.AZS AWF I Warszawa,7.GRC Łódź
Grupa B:2.UTM Chisinau,5.PZR U-20,8.AZS AWF II Warszawa
Grupa C:3.Skra Warszawa,4.Orkan Sochaczew,9.Frogs Warszawa
Gry grupowe
BBRC--GRC 32:0 (14:0)
UTM--AZS II 50:0 (24:0)
Skra--Frogs 24:5 (14:0)
U-20--AZS II 68:0 (33:0)
AZS I--GRC 40:7 (19:7)
Orkan--Frogs 14:10 (7:5)
UTM--U20 28:5 (21:5)
BBRC--AZS I 7:22 (7:12)
Orkan--Skra 0:12 (0:12)
Tabela grupy A
1.AZS AWF I Warszawa 2 6 62:14
2.BBRC Łódź 2 4 39:22
3.GRC Łódź 2 2 7:72
Tabela grupy B
1.UTM Kiszyniów 2 6 78:5
2.PZR U-20 2 4 73:28
3.AZS AWF II Warszawa 2 2 0:118
Tabela grupy C
1.Skra Warszawa 2 6 36:5
2.Orkan Sochaczew 2 4 14:22
3.Frogs Warszawa 2 2 15:38
Półfinały
UTM Kiszyniów--PZR U-20 0:21 (0:7)
AZS AWF I--Skra 12:17 (0:7)
Plate
BBRC Łódź--Frogs Warszawa 0:21 (0:7)
Orkan Sochaczew--Frogs 31:22 (19:10)
BBRC Łódź--Orkan 7:17 (0:12)
Finały
o VIII m AZS AWF II--GRC Łódź 15:20 (10:10)
o III m UTM -- AZS AWF I 26:7 (12:7)
o I m PZR U20--Skra Warszawa 42:26 (21:12)
Klasyfikacja Turnieju Liberty Cup 7 Warsaw oraz punktacja do UAPLR7
1.PZR U20 20 pkt
2.Skra Warszawa 15 pkt
3.UTM Kiszyniów 13 pkt
4.AZS AWF I Warszawa 11 pkt
5.Orkan Sochaczew 9 pkt
6.Frogs Warszawa 7 pkt
7.BBRC Łódź 5 pkt
8.GRC Łódź 3 pkt
9.AZS AWF II Warszawa 1 pkt
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|